23 listopada - 1 grudnia 2018

Wolontariat

OTWIERAMY NABÓR NA WOLONTARIAT
23. FORUM KINA EUROPEJSKIEGO CINERGIA W ŁODZI.

Rozpoczynamy poszukiwania zespołu wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc nam w organizacji tegorocznej edycji FKE Cinergia.

Jeśli jesteś komunikatywny, obowiązkowy i chcesz poznać festiwal od podszewki - zapraszamy do współpracy! Twoje doświadczenie będzie mile widziane, ale nie jest konieczne - wystarczy, że jesteś otwarty na nowe wyzwania. A jeśli do tego kochasz kino, to poczujesz się z nami jak w domu.

Potrzebujemy wsparcia wolontariuszy w Biurze Prasowym, obsłudze widzów i gości, w pracy z rzecznikiem festiwalu oraz wszelkich wydarzeniach towarzyszących festiwalowi. Oferujemy w zamian ciekawą przygodę, niezapomniane wrażenia i wiele filmowych emocji! Będziecie mieli bezpłatny wstęp na filmowe projekcje oraz spotkania z gośćmi i imprezy towarzyszące!

FKE Cinergia na stałe wpisał się w w kalendarz najważniejszych wydarzeń filmowych w Łodzi. Co roku odwiedza nas wielu wspaniałych gości i twórców. Program festiwalu tworzą najważniejsze i najlepsze produkcje rodzime oraz europejskie. Dołącz do nas! Festiwal odbędzie się w dniach 23.11 - 01.12.2018 lecz Waszej pomocy będziemy potrzebowali już 2 tygodnie przed wydarzeniem!

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wysłać uzupełniony formularz zgłoszeniowy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zgłoszenia czekamy do 01.11.2018 r. A na rozmowę zaprosimy wybranych kandydatów.

W razie pytań dzwońcie/piszcie śmiało!
tel. 607-611-547
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.